Štiřín

Krásná lokalita v sousedství Štiřínského zámeckého parku.


Plocha pozemků: 1000 m2.

Orientační cena: od 2000 za m2 (cena bude upřesněna po vydání územního rozhodnutí)

Kanalizace, vodovod i elektrická síť na hranici pozemků.

V současnosti probíhá územní řízení, termín prodeje nebyl stanoven.

    Popis lokality:

  • Jedná se o krásnou lokalitu na hranici tiché rezidenční části obce Nová Hospoda/Kamenice, v těsném sousedství Štiřínského zámeckého parku s golfovým hřištěm. 20 min od Prahy.
  • Katastrální území Štiřín je součástí Obce Kamenice, která má více než 4 tis.obyvatel. Občanská vybavenost je kompletní vč. mateřské školky, školy s tělocvičnou, nákupního střediska a čerpací stanice, pošty, služebny policie, zdravotního střediska s lékárnou i kulturního domu, kde se pořádají pravidelně kulturní a společenské akce.
  • V rámci Štiřínského zámku jsou  pořádány konference, společenské a presentační akce nebo zahradní párty. Je zde celoročně otevřeno od 8 do 20 hod. relaxační centrum vč. sauny.
  • Součástí přilehlého zámeckého parku s bohatým sortimentem rododendronů je i 18 jamkové golfové hřiště a tenisový kurt. V obci jsou i další tenisové kurty a v zimním období lze využívat upravené běžecké trasy v okolí.
  • Putováním okolím a nečekaným objevováním jakoby původních scén se člověk vrací do malebné minulosti kraje zachyceného na obrázcích Josefa Lady.
  • Do Kamenice je z Prahy velmi dobré spojení autobusy MHD č. 335, 337, 339.
  • Automobilem je možno dojet do Prahy po staré Benešovské silnici,popř. se před Jesenicí napojit na Pražský okruh. Alternativně lze použít trasu přes Velké Popovice na D1.


Zvětšit mapu

Prodej pozemků

Ing.Tomáš Moravec
E-mail: tomas.moravec@dsk.cz
Tel. +420 241 404 353
Mobil. +420 728 212 706