Točná

Krásné bydlení na okraji Prahy přímo nad Břežanským údolím.

Plocha pozemků: od 1000 m2.

Orientační cena: od 6000 za m2 (cena bude upřesněna po vydání územního rozhodnutí)

V současnosti probíhá územní řízení, pozemky budou k prodeji v druhé polovině roku 2014.

 

Popis lokality:

  • Součástí Břežanského údolí je přírodní rezervace Šance, se kterou nabízené pozemky přímo sousedí.
  • To, že se jedná o zcela výjimečné místo, dokazuje spousta archeologických nálezů z doby od keltského osídlení až po středověk.
  • Právě v dnešní době, kdy se klade důraz na optimalizaci bydlení v krásném prostředí a zároveň na dostupnost metropole a napojení na hlavní silniční tahy, je umístění pozemků neocenitelné.
  • Lokalita je v blízkosti pražského okruhu s vybudovaným napojením na D1 a D5 sjezdem u Dolních Břežan. Přes naprostou blízkost okruhu však lokalita není zasažena hlukem z provozu na okruhu, neboť okruh je v těchto místech veden Cholupickým tunelem.
  • Majitelům letecké licence umožňuje letiště Točná ještě rychlejší spojení se světem i sportovní vyžití. Do budoucna se počítá s intenzivnějším využitím areálu s tenisovým kurtem a fotbalovým hřištěm.

 

  • Na náměstí Antonína Pecáka je zastávka autobusů MHD č. 173 a 341 a také služebna Policie, kam je možno napojit se i na pult centrální ochrany pro zabezpečení rodinných domů. V ulici K Výboru se nachází základní i mateřská škola. Takovou výhodu, že školka a škola jsou z domova dostupné pro děti pěšky po místní komunikaci vedené v režimu „obytná zóna“ snad nenabízí žádná jiná lokalita.
  • O historii území a jeho přírodě informuje naučná stezka, která vede ke Zbraslavi, vzdálené 5 km. Rodinné výlety po této stezce ocení zejména ti nejmladší zastávkou u zookoutku s lesní zvěří, ale i dospělí návštěvou restaurace U Chladů na Závisti.


Zvětšit mapu

Prodej pozemků

Ing.Tomáš Moravec
E-mail: tomas.moravec@dsk.cz
Tel. +420 241 404 353
Mobil. +420 728 212 706